Boyner’de “Şahane Cuma” etkisi, milyonlarca üründe yüzde 60’a varan indirimler

Şahane indirimlerle, kış ve yılbaşı alışverişi fırsatına büyük ilgi

Boyner’de “Şahane Cuma” etkisi, milyonlarca üründe yüzde 60’a varan indirimler


Boyner, “Şahane Cuma” kampanyası ile tüketicilere her gün yenilenen fırsatlar sunuyor. Milyonlarca üründe net yüzde 60, yüzde 50 ve yüzde 40 indirimlerin uygulandığı ve tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği “Şahane Cuma” kampanyası, Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de 1 Aralık’a kadar devam edecek.

Boyner'in geçtiğimiz hafta sonu başlayan Şahane Cuma kampanyası, tüketicilere en kaliteli ürünlere en avantajlı fiyatlarla ulaşabilmenin keyfini yaşatıyor. Milyonlarca üründe net yüzde 60, yüzde 50 ve yüzde 40 indirimlerin uygulandığı “Şahane Cuma” kampanyası, her gün yenilenen fırsatlarla 1 Aralık'a kadar devam edecek.

Şahane indirimlerle, kış ve yılbaşı alışverişi fırsatına büyük ilgi

Boyner’in Şahane Cuma kapsamında kadın giyimden erkek giyime, çocuk giyimden aktif spor ve ev koleksiyonlarına uzanan seçili milyonlarca üründe ve yüzlerce markada sunduğu indirimli fiyatlar tüketiciler tarafından büyük bir ilgi gördü. Tüketiciler 1 Aralık’a kadar sürecek “Şahane Cuma” etkisi sayesinde kış sezonunda ihtiyaç duydukları giysileri uygun fiyatlarla ve avantajlı ödeme şekilleriyle alabiliyor. Ayrıca “Şahane Cuma”, yeni yıla geri sayım başlamışken yılbaşı alışverişini de en uygun koşullarda yapmaya yardımcı oluyor. Kış alışverişinin vazgeçilmez parçalarını oluşturan farklı kesim ve kumaşlardaki paltolardan kabanlara, botlardan çizmelere, atkılardan kazaklara, eldivenlerden atkılara kadar sayısız ürün avantajlı fiyatları ile tüketicilerle buluşuyor.

Şimdi alıp 2020’de 6 taksitle ödeme avantajı

Boyner’de tüketicileri, milyonlarca üründe yüzde 60’a varan indirimlerin yanı sıra alışveriş deneyimini ve ödemeyi kolaylaştıran harika bir ayrıcalık daha bekliyor. Tüketiciler, Axess, CardFinans veya Advantage’la 1 Aralık’a kadar yaptıkları alışverişlerini 2 ay erteleme fırsatı ile 2020 Ocak ayında ödemeye başlayacak ve 6 taksit avantajından yararlanabilecek.