Disney’den Karlar Ülkesi II filminin lisanslı ürünleri Amazon.com.tr’de satışta

Yüzde 20’ye varan indirimle satışa sunulacak!

Disney’den Karlar Ülkesi II filminin lisanslı ürünleri Amazon.com.tr’de satışta


Küçük büyük her yaştan sevenleri tarafından uzun zamandır beklenen Karlar Ülkesi II filminin lisanslı ürünleri Amazon.com.tr Disney özel mağazasında yerini aldı.

Filmden esinlenilerek yaratılan oyuncaktan kitaba, ev tekstilinden ayakkabı ve kişisel bakıma kadar birçok farklı kategoride yer alan yüzlerce lisanslı ürün Amazon.com.tr’de satışa sunuluyor.

İstanbul, 25/11/2019- Disney’in tüm dünyada merakla beklenen filmi Karlar Ülkesi II, Türkiye’de vizyona girdi. Her yaştan sevenini olağanüstü bir yolculuğa davet eden filmin lisanslı ürünleri Amazon.com.tr’de markaya özel mağazasında yerini aldı. Filmde kullanılan açık mavi, ekru ve lacivert ana tonlardan esinlenilerek yaratılan oyuncaktan kitaba, ev tekstilinden ayakkabı ve kişisel bakıma kadar birçok farklı kategoriden lisanslı Karlar Ülkesi II ürünleri Amazon.com.tr’de yer alan özel mağazasında satışa sunuluyor.

Seçili ürünler Beklenen Cuma Fırsatları’nda Amazon.com.tr’de yüzde 20’ye varan indirimle satışa sunulacak!

26 Kasım-30 Kasım tarihleri arasında Amazon.com.tr’nin kitaptan cep telefonuna, bilgisayardan küçük ev aletlerine kadar birçok farklı kategoride ayrıcalıklı indirimler sunacağı ‘Beklenen Cuma’ döneminde seçili Karlar Ülkesi II ürünleri de yüzde 20’ye varan indirimle satışa sunulacak. Karlar Ülkesi II ürünlerinde oyuncak, kitap, ayakkabı ve daha birçok kategoride Beklenen Cuma Fırsatları’na özel indirimler olacak.